Hoppa till innehållet Hoppa till navigeringen Hoppa till början av sidan

2018-06-17
Demodag 20/6

2018-06-12
Klubblotteriet

2018-06-11
Grattis Niklas

2018-06-08
Skolavslutning

2018-05-16
Klubblotteriet

 

Klubben har genom åren haft följande ordförande:

 

1976              Jan-Peter Kullin

1977 - 1989   Arne Sjögren

1990 - 1991   Nils-Erik Persson

1992 - 1993   Alvar Andersson

1994 - 2002   Christer Skoog

2003 -            Göran Persson

 
Senast publicerad: 180716 | Powered by SiteSmart